The smart Trick of Aşk sözleri That No One is Discussing

İnsanın kalbindeki yaşadvertisementığı acı, sokaktan geçen insandan en yakın arkadaşına kadar kimse bilemez. Bir başkasının seni anlıyorum demesi, gerçekten anladığı anlamı taşımaz.

“Ondan hoşlanıyorsan, seni mutlu edecekse ve onu tanıdığını hissediyorsan, o zaman sakın gitmesine izin verme.”

# Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim. Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri...

Kuş tüyü bir yastıkta uyumak kadar rahat ve huzur dolu senin aşkın… Kalbimin üzerinde duran elin Helloç terk etmesin beni canım sevgilim.

Hüzne bulɑdım seni. Deniz meltemlerini Alrightşɑyɑn sɑçlɑrını hɑpsettim kɑlbimin kıvrımlɑrınɑ. Ordɑsın ɑrtık. Orɑdɑsın ve ne kɑdɑr olmɑn gerekiyorsɑ.

İncele Etkileyici Sözler Denizler derinliğiyle, yangınlar alevleriyle korkutur insanı. Oysa ki aşka her şey dahildir; boğulmaktan kurtulan kendisini bir anda alevler içinde bulabilir.

“Kendimi mutlu hissetmek için ihtiyacım olan her resimli aşk sözleri şey sevgiydi; seninle tanıştım ve şimdi Helloçbir şeye ihtiyacım yok.”

Seni tam şu saniye sevdiğimden daha çOkay sevmedim ve seni şu saniye sevdiğimden daha az sevmeyeceğim.

Aşkınla yeniden doğdu ben, başka bir ruh buldum aynı bedende… Ne derbeder oldum, ne yağmurlar gördüm oldum ama vazgeçmedim seni sevmekten…

Komik günaydın sözleri ile ilgili paylaşım yapabileceğiniz eğlenceli resimli sözler arıyorsanız aşağıdan günaydın mesajlarını bulabilirsiniz.

Bir önceki şiirimiz olan Bir gül olsaydım başlıklı şiirimizide aşk şiiri okumanızı tavsiye ederiz.

Sen benim yarınIarımın umutlarısın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınIarım için bir merhabasın… Seviyorum seni aşkım.

Erkek sevgiliye hediye gibidir kadınının kokusu ve bayan sevgiliye hediye gibidir erkeğinin onu her ne olursa olsun korumaktan Helloç vazgeçmemesi…

Aşk sana sarılmaktır, sarılıp bir daha bırakamamaktır. Sana sarıldığımda dünyayı unutmaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *